STAVEBNÍ ZPRAVODAJ - akce prosinec 2017

Obsah Stavebního zpravodaje vydaného v prosinci 2017:

  • Shrnutí roku 2016 (HDP, stavební zakázky, dokončené a zahájené byty, stav. povolení, podniky, zaměstnanci, atd.) + přílohové tabulky
  • Monitoring stavebnictví za leden až říjen 2017 (HDP, zakázky, byty, stav. povolení, podniky, zaměstnanci, atd.)) + přílohové tabulky
  • Veřejné stavební zakázky za rok 2016 a leden až listopad roku 2017 (zadané, vypsané, zrušené, zadavatelé, zhotovitelé)
  • Zprávy z EUROCONSTRUCTu (výzkum a analýza stavebnictví v Evropě)
  • Stavebnictví v regionech rozdělené podle krajů (podle směru výstavby, místo stavby, sídlo podniku, porovnání s předešlým rokem, podle velikostních kategorií ) + přílohové tabulky
  • Stavebnictví dle klasifikace stavebních děl CZ-CC (nová výstavba, rekonstrukce a modernizace, oprava a údržba) + přílohové tabulky
  • Bytová výstavba v ČR včetně kartogramů
  • Výsledky soutěží "NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN"                                                                         a anket TOP STAV - 100 a MID TOP - STAV
  • V roce 2018 bude zpravodaj obohacen o ostatní informace týkající se stavebnictví (např. dopravní infrastruktura, zahraniční investice v ČR, postavení stavebnictví v národním hospodářství, stavební hmoty, atd.)

Tato mimořádná prosincová nabídka obsahuje souhrn všech čísel vydaných v roce 2017 za třetinovou cenu 8 000,- Kč bez DPH.

Dotazy a informace na analyzy@urspraha.cz

Objednávky na Stavební zpravodaj 2018 na lupiskova@urspraha.cz 

Jedná se o unikátní informační zdroj obsahující neveřejné údaje o stavebnictví v přesných číslech (nikoliv jen dohady a indexy), na jejichž základě může vedení Vaší společnosti plánovat budoucí rozvoj firmy.

Je určen převážně ředitelům a vedoucím pracovníkům stavebních firem, developerům, výrobcům stavebních hmot, ale i realitním kancelářím, bankám, pojišťovnám, investorům, atd.

Informace o vývoji stavebnictví budete mít připravené "na míru" a zkompletované do jednoho dokumentu. Tento zpravodaj Vám ušetří čas se sháněním informací a náklady na pracovníka, který by se tomu věnoval.

Zpravodaj také přináší informace o evropském stavebnictví z konferencí EUROCONSTRUCT. Společnost ÚRS PRAHA, a.s. je jediným zástupcem za Českou republiku.

 Zpravodaj vychází čtvrtletně a je možné se domluvit na individuální úpravě obsahu tak, aby plně vyhovoval vašim představám a potřebám.

EUROCONSTRUCT® je přední evropská výzkumná skupina pro výzkum a analýzu stavebnictví.

Za dobu svého fungování si získala mezinárodní uznání, a to jak díky své unikátnosti, tak zejména díky vysoké kvalitě nabízených informací. Pravidelně poskytuje analýzy stavebního trhu včetně odborných odhadů dalšího vývoje.

Společnost ÚRS PRAHA, a.s. je jediný zástupce České republiky ve skupině EUROCONSTRUCT.

Členskými státy jsou: Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie